13 grudnia 2011

Heloł!
Dzisiejszy dzień niestety zaliczam do tych koszmarnych. Jedną zaletą jest to, że nie mieliśmy niemieckiego więc i nie było kartkówki. Poza tym spać mi się chcę, wszystko mnie boli i ogólnie nie za dobrze. Sen. Potrzebny mi sen!
Jutro luźne lekcje, ciągłe zastępstwa, więc może nadrobię czytanie drugiej części książki, której nie jestem w stanie zacząć. A wieczorem odpowiadanie z pytań do bierzmowania. Także dziś nauka mnie nie ominie i chcąc nie chcąc, muszę to zaliczyć.


moje małe mmm

blouse - sh
pants - h&m
scarf - house
bracelet - h&m
earrings - rossmann

Póki jeszcze pamiętam! Link do mojej szafy klik

Za tydzień wigilie klasowe,także trzeba się sprężyć. Czy tylko moja klasa się nie dogaduje? A Wam jak idą przygotowania do klasowych wigilii?

Miłego popołudnia! 

ps dziękuję za wszystkie odwiedziny, za komentarze, za to, że wszystko wróciło do normy :* to sprawia, że aż chce się pisać, dziękiii !

7 komentarzy:

 1. u mnie w klasie co do wigili to pełen spontan bedzie . :D

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie tym bardziej o wiele więcej roboty przy wigilii klasowej,bo jestem w 3 gim. i trzeba zaprosić wszystkich nauczycieli ... U cb też tak jest?

  Ps. - mówiłam,że bd dobrze? Trzymaj się ! :*

  OdpowiedzUsuń
 3. tak, ale my akurat nie zapraszamy nauczycieli

  OdpowiedzUsuń
 4. u mnie wynajęta caaała stółówka, bedzie czuć rodzinną atosfere bo bedzie wieczorem, będą prezenty bo mikołajki przenieśliśmy na wigilie no i wyszystkie potrawy robimy.. : )

  OdpowiedzUsuń
 5. no to fajnie mieć będziecie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak posty ciekawe to i odwiedziny i komentarze są:) Oby tak dalej:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jeszcze tylko tydzień nayki, w sumie 6 dni, więc jakoś damy rade ;)

  Trzymam kciuki na egzaminie, buziaki ;*

  OdpowiedzUsuń