23 lutego 2017

BEZPRZEWODOWE SŁUCHAWKI SUDIO SWEDEN

Cześć Kochani! Jak tam u Was Tłusty Czwartek? Zjedliście porządne, wielkie pączki czy bezglutenowe i bezcukrowe w wersji fit? ;) W ten dzień można wszystkim, bez wyjątku :)
Tydzień powoli dobiega końca, jakoś go przeżyłam, jeszcze tylko jutro. Nie było tak źle! Moje postanowienie co do bloga również sumiennie spełniam :) Nie wiem, jak mogłam tyle wytrzymać bez pisania tutaj. To zdecydowanie silniejsze.

W dzisiejszym poście chciałabym pokazać Wam cudeńko, które miałam przyjemność użytkować przez kilka ostatnich miesięcy, a mianowicie bezprzewodowe słuchawki Bluetooth Sudio. 

Po pierwsze - wow. Są piękne. Mało kiedy zdarza się, że słuchawki wyglądają tak minimalistycznie, ładnie i elegancko. Dostępne są w 4 wariantach kolorystycznych. Osobiście wybrałam różowe, chociaż białymi też bym nie pogardziła. Jeszcze co do ich wyglądu... Nie oszukujmy się. One wyglądają po prostu dobrze. Dobrze się w nich wygląda, dobrze wyglądają na zdjęciach (haha) i pasują do wszystkiego. Wołają tylko 'kup nas'!
Co jeszcze mnie w nich urzekło? To, że nie mają niepotrzebnych kabelków, które tylko utrudniają życie, przerywają się i są po prostu niewygodne. Chowam pod włosy i nic nie widać! To się ceni. 

A jakość dźwięku i rozmów? Super! Naprawdę nie spodziewałam się, że takie malutkie słuchawki mają w sobie tyle mocy :) Idealnie sprawdzają się na siłowni, podczas prowadzenia samochodu, sprzątania, spacerów. Można tak wymieniać bez końca. Każdy znajdzie wiele sytuacji, gdzie może je wykorzystać. Wystarczy sparować nasz telefon przez Bluetooth z słuchawkami i gotowe! Dzięki trzem przyciskom funkcyjnych można działać :)

Do plusów można zaliczyć również:
* wymienne gumowe nakładki
* stylowe etui na słuchawki
* metalowy klips do ubrania

Do minusów - cenę. Jednak jakby się zastanowić, czy to tak dużo przy takiej jakości? Oczywiście, że nie. Dodatkowo z kodem rabatowym heartisabelle15 otrzymujecie 15% zniżki, a to sporo!

Podsumowując: starałam się być jak najbardziej neutralna w swojej recenzji, ale uwierzcie, tu nie ma się do czego przyczepić. Myślę, że Sudio Sweden powoli podbija słuchawkowy rynek :) Macie, lubicie?

3 komentarze:

  1. Właśnie różnież je dostałam! Są piękne i mam nadzieję, że tak jak Tobie i mi będą sprawować się świetnie :)

    OdpowiedzUsuń