25 lutego 2012

Hej!
Dopiero dwa tygodnie minęły po feriach, ale jest to zdecydowanie za mało. Myślałam, że czas będzie leciał szybciej. Miejmy taką nadzieję, że tak się stanie.
wiele się pozmieniało, mam od wczoraj nowego domownika, maluteńkie i kochane... :) w szkole całkiem, parę sprawdzianów trzeba poprawić. I zacząć myśleć o szkole. Ale mniej więcej wiem, gdzie pójdę.

Wczoraj z S. obejrzeliśmy powtórkę klimatycznego i jednym słowem cudownego 'big love'. Dziś postawiliśmy na 'wszystko co kocham'.

"Wszystko, co kocham" - to historia grupy przyjaciół, którzy młodość przeżywają na początku lat osiemdziesiątych na polskim wybrzeżu. Głównym bohaterem filmu jest Janek (Kościukiewicz), wrażliwy osiemnastolatek. W tle przetacza się Wielka Historia – manifestacje, strajki, stan wojenny, a na pierwszym planie - gwałtowna pierwsza miłość, głód życia, radość młodości, muzyka, seks… wszystko, co najpiękniejsze. Młodzieńczy, idealistyczny świat zostanie zderzony z bezwzględną rzeczywistością. Bohaterowie będą musieli podjąć walkę o miłość i przyjaźń.

parę zdjęć z filmu:


polecam!

6 komentarzy:

 1. Anonimowy25/2/12 22:29

  masz siostrzyczkę/braciszka? :)
  To serdecznie gratuluje!:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy26/2/12 20:14

   kocur? :D

   Usuń
  2. nieee! nie lubię kotów jakoby mieć bym miała

   Usuń
 2. zawsze chciałam oglądnąć ten film , ale jakoś nie miałam okazji ;d.

  OdpowiedzUsuń