14 czerwca 2016

SOUFEEL CHARMS

Bardzo dawno mnie tu nie było. Jestem zabiegana, robię setki kilometrów tygodniowo i pracuję... bardzo dużo! Czasami chciałam poprostu odetchnąć i przez chwilęnie myślałam nawet, żeby zajrzeć na snapchat czy fanpage. Nie, nie! Wcale mnie to nie znudziło. Po prostu czasami mój organizm mówi 'stop' i jak już zabieram się na pisanie posta, to usypiam z laptopem ;) Wreszcie złapałam chwilę, żeby opublikować wpis, który czeka dwa tygodnie.
Zwykle nie pokazuję Wam oddzielnie biżuterii, przeważnie robię to w stylizacjach. Jednak bransoletka z dzisiejszego wpisu jest dla mnie bardzo ważna. Jest to prezent ode mnie - dla mnie :) Ale te malutkie elementy przypominające charmsy Pandory sprawiają, że się uśmiecham i przypominają o moim hobby oraz priorytetach. 
Jako, że charmsy wyżej wymienionej marki nie są zbliżone do stanu konta przeciętnego studenta (haha), postanowiłam, że poszukam czegoś równie dobrej jakości, tyle, że troszkę taniej. Udało mi się znaleźć bransoletkę na stronie Soufeel. Przeglądając poszczególne zakładki, wiedziałam, że to jest to! I wiedziałam też, co chcę, żeby widniało na mojej bransoletce. Wybrałam perfumy i lakier do paznokci (ze względu na to, co lubię :)), listka (jako ulotność chwil), łapki, które oznaczają moje małe, kochane istotki oraz najważniejszy dla mnie z charmsów - personalizowane serce ze zdjęciem mojego cudownego, niestety już nieżyjącego psa Lukiego... Jest przepiękny! Chyba wiele nie muszę pisać.
Jeśli ktoś jest dla Was bardzo ważny albo straciliście swojego ukochanego zwierzaka - personalizowany charms ze zdjęciem może być najlepszym rozwiązaniem na to, by nie być smutnym cały czas. To piękne nosić przy sobie taką pamiątkę.
Biżuteria Soufeel wykonana jest ze srebra o próbie 925, obowiązuje darmowa dostawa powyżej 59 dolarów i zwrot 365 dni.
Mam dla Was 5% zniżki na hasło BLOG5. Pomyślcie o bliskich, może to być idealny prezent dla urodziny, osiemnastkę, święta. Na każdą okazję spersonalizowana bransoletka będzie dobrym pomysłem.

Bransoletka i charmsy SOUFEEL

4 komentarze:

 1. Ale śliczna bransoletka! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Prześliczna bransoletka <3

  OdpowiedzUsuń
 3. To prawda. Bransoletki od soufeel są prześliczne! <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna bransoletka!

  http://diamontsfashion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń