20 czerwca 2017

POWDER HIGH HEELS

Witajcie! Przez te wszystkie imprezy, wyjazdy i w 100% zapełniony czas, zapomniałam co tak naprawdę dawało mi zawsze największą radość i w czym byłam taka dobra. Blog był nieodzowną częścią mojego życia, a ja zwyczajnie byłam zmęczona by choć przez chwilę pomyśleć co opublikuję, jakie zdjęcia zrobię.

Chciałam za dużo wziąć na siebie i przez to straciłam motywację do czegokolwiek. Więc jeśli teraz nie uporządkuję tego, co powinnam, nie osiągnę wymarzonych celów. Mam Wam wiele do pokazania! Będę robiła co w mojej mocy, by dalej być systematyczna w tym, co kocham :) Przez kosmetyki, zdjęcia z wyjazdu czy wpisy modowe. Zatem bądźcie czujni!

Dziś zaległa stylizacja z pięknymi sandałkami, które idealnie komponują się z bladoróżową bluzką oraz białymi spodniami. Nic więcej nie potrzeba, oprócz beżowej torby. Jeśli chodzi o włosy, chyba na stałe polubiłam się z ciemniejszą górą. Chociaż... Ostatnio oglądałam stare zdjęcia i znów przypomniało mi się jak to fajnie było mieć blond włosy :) Ale widoczny odrost był męczący. Aktualnie o moje włosy dba niezastąpiona Martyna

bluzka, spodnie BERSHKA | buty STYLOVE.PL | torba NO NAME

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz